8
травня Україна схиляє голови у скорботі та вдячності, відзначаючи День пам’яті
та примирення. Це день, коли ми згадуємо мільйони життів, обірваних війною,
дякуємо тим, хто виборював мир, і молимося за те, щоб жахіття війни ніколи не
повторилися.
До
цієї пам’ятної дати у бібліотеці відбулася патріотична година «Пам’ять сильніша
за час». Під час заходу звучали слова про біль втрат, мужність і незламність
людей, які пройшли крізь воєнне лихоліття.
У
бібліотеці також була оформлена книжкова виставка-нагадування «Поки ми пам’ятаємо
– ми непереможні», що об’єднала сторінки історії, людські долі та спогади про
страшні роки війни. Книги стали тихим нагадуванням про ціну миру, який сьогодні
для кожного з нас є особливо дорогим.


Немає коментарів:
Дописати коментар